TANCOVAČKA BUDE!

I letošní sezóna s podtitulem Infuze POEzie se dočká tradičního / netradičního zakončení v podobě happeningu zvaného VINOHRADSKÁ TANCOVAČKA.

Situace v našem divadle není ani nadále zrovna růžová. Chystáme systémové změny, zahájili jsme mimo jiné sérii derniér, která bude pokračovat. Z našeho repertoáru postupně zmizí 9 inscenací, aby uvolnily místo novějším kusům. Trochu nás při tomto rozhodnutí píchlo u srdce, ale divadlo je věc z podstaty pomíjivá, a tak jsme si museli říct: Život jde dál. Nové složení repertoáru se dozvíte na zakončení sezóny a bezprostředně po něm.

Stále platí možnosti podpory, kterou od vás velmi rádi uvítáme. Kromě návštěvy divadla můžete vstoupit do Klubu přátel D21 nebo o této možnosti informovat své okolí. Také jsou stále k mání tzv. Sponzorské vstupenky.

Co je ale hlavní: navzdory nepříznivé existenční situaci vás ani sebe letos neochudíme o tradiční zakončení sezóny. Pročež vás srdečně zveme na první TANCOVAČKU roku 2022 s podtitulem Do konce jsme dospěli?

Sejdeme se tedy 23.6. od 18:00 u nás, na Dvoře JUDr. Emila Háchy, kde nikdo nikoho nesoudí. Zahrají nám Terne Čhave, bude interaktivní odpočinková zóna, divadelní sekáč, klasické tancovačkové občerstvení a bude nám dobře. Přijďte.
Žili jsme a budem!

20. červen 2022