PREMIÉRA UŽ ZÍTRA!

První premiérou v nové divadelní sezóně s podtitulem NORMALIZUJ/E/ME SE bude autorská inscenace někdejšího uměleckého šéfa, režiséra Jiřího Ondry s víceznačným názvem MEIN GOTT!. Jirka Ondra se tak symbolicky vrací do D21, a to po více než pěti letech od jeho poslední premiéry!

A o čem to bude tentokrát?
Autentická inscenace ze života Karla Gotta a Ivany Trump, celebrit, které na dálku spojoval stejný cíl: jít za svým životním snem. Stejný cíl, dvě různé cesty. Čím si mohou být podobné? Co je nutné udělat, aby se sen stal skutečností? Co má společného Jiří Panzner s Donaldem Trumpem?

Je středa 21. června 2017 a Ivana Trump s Karlem Gottem spolu obědvají v Obecním domě v Praze. Oba dva právě získali ocenění Ambasador České republiky za šíření věhlasu naší země i daleko za jejími hranicemi. Můžete si o tom myslet, co chcete, ale je to fakt (a ukázaná vždycky platila a platí). Dvě různé a různě složité cesty se spojují v jednom bodě. A nejen to. Mnohé se teprve stane. Mnohé bude předmětem budoucnosti. Mimochodem: je to náhoda nebo osud, že ONA zemřela ve stejný den, kdy ON se narodil? Komu sláva zaručí věčnost? A jakou věčnost?

Jiří Ondra: MEIN GOTT!
Pravdivá dokumentární sonda do života dvou nesmrtelných hvězd

Hrají: Anita Krausová j. h., Hana Mathauserová, Richard Fiala j. h., Jiří Ondra j.h., Jiří Panzner j. h., Lukáš Šolc
Režie: Jiří Ondra, Dramaturgie: Kristýna Čepková, Hudba: David Hlaváč, Výprava: Karel Czech
Premiéra: 28. října 2023
První reprízy: 31.10., 28.11., 13.12.2023

27. říjen 2023